pldaenderusvuk

30 listopada 2017 r. odbyły się VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli dla klas 1-3. Każdą klasę reprezentowała drużyna 2 osobowa. O zwycięstwie decydowała szybkość ułożenia obrazka 30, 60 i 100-elementowego.

Oto wyniki rywalizacji:
Klasy I
I miejsce - KLASA 1 C -drużyna w składzie - Igor Rutkowski i Amelia Rosiak
II miejsce - KLASA 1 B - drużyna w składzie - Szymon Falkowski i Kuba Gołembiewski
III miejsce - KLASA 1 A - drużyna w składzie - Karolina Juszkiewicz i Marta Młodziejewska

Klasy II
I miejsce - KLASA 2 A - drużyna w składzie - Hanna Maksymowicz i Julia Skotnicka
II miejsce - KLASA 2 C - drużyna w składzie - Igor Stachowicz i Wojtek Urbaniak
II miejsce - KLASA 2 B - drużyna w składzie - Pola Kowalkiewicz i Jagoda Ignaczyńska

KLASY III
I miejsce - KLASA 3 B - drużyna w składzie - Hania Cybulska i Julek Matwiejczuk
II miejsce - KLASA 3 E - drużyna w składzie - Magda Piotrowska i Hania Stawowczyk
III miejsce - KLASA 3 G - drużyna w składzie - Alicja Stec i Antek Sulima
IV miejsce - KLASA 3 F - drużyna w składzie - Nadia Szczerba i Łukasz Mieńciuk

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i słodkości. Gratuluję!

Organizator Edyta Tuligłowska-Sak

VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte
VIII Mistrzostwa Szkoły w Układaniu Puzzli rozstrzygnięte