pldaenderusvuk

Szanowni Państwo, Ojciec Marian Żelazek, misjonarz przez wiele lat pracujący w Indiach mówił: "Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć." W tym roku po raz trzeci będzie organizowana w Kołobrzegu "Wigilia dla samotnych".

Poprzednie edycje odniosły bardzo duży sukces i odbiły się szerokim echem w całej Polsce. Organizacja Wigilii dla samotnych opiera się tylko i wyłącznie na wolontariacie. Podobnie jak w ubiegłym roku, nasza szkoła postanowiła się włączyć do akcji, licząc na Państwa wielkie serca. Nasz udział w organizacji Wigilii, będzie polegał na tym, iż dostarczymy napoje.Drodzy Rodzice, bardzo prosimy, aby każdy uczeń przyniósł do szkoły butelkę 1,5 litrowego napoju (dowolnego) bądź 2 litrowy karton dowolnego soku, które należy zostawić u pana woźnego. Za okazane serce i wsparcie z góry serdecznie dziękujemy!!!

Z wyrazami szacunku koordynator wolontariatu

Iwona Romańska - Liber