pldaenderusvuk

Klasa 3 e miała możliwość uczestniczenia w warsztatach promujących tenis pod okiem Pana Piotra Mikulskiego. Pan Piotr pokazywał uczniom nowe formy zabaw i zadań ruchowych. Akcja AKADEMII SPORTU I REKREACJI miała charakter zajęć pokazowych i propagujących tę dyscyplinę sportu wśród najmłodszych.

Zajęcia te cieszyły się dużym zainteresowaniem. Pan Piotr zachęcał uczniów do rozpoczęcia tenisowej przygody i pokazania tenisa ziemnego, jako sportu "łatwego, prostego i przyjemnego". Na sam koniec zajęć trener Piotr Mikulski rozdawał uczniom ulotki informacyjne oraz odpowiadał na pytania. Dla uczniów klasy 3e była to bardzo ciekawa lekcja i cenne doświadczenie.

Notatka: J.Chaber

Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenisa
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis
Zajęcia promujące tenis