pldaenderusvuk

27 września uczniowie klasy I b wybrali się na wycieczkę do Ogrodu ,,Hortulus” w Dobrzycy. Dzieci podziwiały różnorodne okazy roślin, kompozycje ogrodowe, smakowały jadalne gatunki kwiatów, buszowały po roślinnych labiryntach, a także wspinały się po skalnych ścieżkach.

Uczestniczyły też w zajęciach, podczas których Pani Pigwa opowiadała o życiu i zwyczajach ptaków oraz pokazywała różne karmniki i budki lęgowe. Na koniec dzieci w ogrodowym sklepiku zakupiły jesienne roślinki, a potem pohasały na placyku zabaw. Była to bardzo ciekawa lekcja przyrody. 

Notatka: R.Tomicka

Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca
Dobrzyca