pldaenderusvuk

26 września klasy II b i III a były na wycieczce w Nadleśnictwie Gościno. Dzieci przywitali leśniczy p. Eugeniusz Wasicki i p. Małgorzata Jamroży, którzy oprowadzali po lesie, przedstawili piętra lasu, pokazali szkółkę leśną oraz nauczyli jak rozróżniać drzewa iglaste.

Po spacerze uczniowie z przyjemnością posilili się kiełbaską z grilla. Piękna pogoda sprzyjała zabawom ruchowym wśród drzew i spadających liści. Dziękujemy leśniczym za przyrodnicze książeczki oraz ciekawą lekcję przyrody.

notatka: B. Sadowska

 

Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno
Wycieczka do Nadleśnictwa Gościno