pldaenderusvuk

12 maja 2017 roku w na małej scenie Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu odbył się kolejny etap Turnieju Recytatorskiego ,,Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne”. Tym razem młodzi artyści stanęli do eliminacji na szczeblu powiatowym.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Martyna Hryniewicka z klasy IIIc, Marika Jezik z klasy IIIc oraz Oliwia Świtlicka z klasy VI b. Choć emocje były ogromne nasze uczennice dzielnie się spisały. W kategorii ,,Ptaszęta” – Marika Jezik  zajęła I miejsce, Martynka Hryniewicka zajęła II miejsce. W kategorii  ,,Ptaszki” -  Oliwka Świtlicka zajęła  II miejsce. Zarówno Marika jak i Oliwia będą reprezentowały naszą szkołę oraz miasto Kołobrzeg podczas eliminacji wojewódzkich w Koszalinie. Gratulujemy i trzymamy kciuki. 

Notatka: R.Tomicka

Powiatowy konkurs recytatorski
Powiatowy konkurs recytatorski
Powiatowy konkurs recytatorski
Powiatowy konkurs recytatorski
Powiatowy konkurs recytatorski
Powiatowy konkurs recytatorski