pldaenderusvuk

Dnia 11. 05 2017r. klasa II f, w ramach realizacji bloku tematycznego WŚRÓD ROSLIN, odwiedziła Centrum Ogrodnicze Żulicki. Edukacja przyrodnicza wśród tak pięknych roślin, była ogromną przyjemnością.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały pani, która bardzo interesująco opowiadała o pięknych kwiatach, o szczególnej pielęgnacji roślin i chętnie odpowiadała na ich pytania. Każde dziecko również samo doświadczało przyjemności sadzenia roślin. W nagrodę za pilność i uwagę, uczniowie zostali zaproszeni do stoiska zoologicznego gdzie również doświadczyli bliskiego kontaktu z tamtejszymi zwierzętami. Uczniowie z wycieczki wyszli z zadaniem obserwacji i pielęgnacji rosliny, którą sami posadzili. Swoje spostrzeżenia i obserwacje będą zapisywać w „Dzienniku obserwatora  przyrody” Klasa II f  zdała również „egzamin” z zachowania się w autobusie oraz w miejscu publicznym. 

Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f
Żywa lekcja przyrody 2 f