pldaenderusvuk

W dniu  9 maja uczniowie klasy IV a wraz z wychowawcą wybrali się do Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima na spotkanie z pisarką książek dla dzieci - Joanną Olech. Autorka ciekawie opowiedziała o swojej twórczości, min. o książkach pt. „Dynastia Miziołków”, „Pompon w rodzinie Fisiów”.

Pisarka zadawała dzieciom pytania, co początkowo bardzo je zaskoczyło. Za poprawne odpowiedzi nagrodą był …cukierek. Gra w wisielca i zabawa w kłamczuchów – czyli szybkie wymyślanie historii o smokach: zadowolonym, zasmuconym i wściekłym, dodała wrażeń i emocji uczestnikom spotkania. Na koniec można było otrzymać autograf, kupić książkę oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie z panią Olech. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Notatka: M.Elert-Sowa

Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką
Spotkanie z pisarką