Dnia 30 stycznia 2020 r odbyły się zawody w pływaniu drużynowym na szczeblu powiatowym. Reprezentowało nas 25 zawodników, dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewcząt. Obydwie drużyny męskie zdobyły wysokie 1 miejsce w Mieście i 2 miejsce w Powiecie Kołobrzeskim.

Skład chłopców w igrzyskach dzieci: Dziędziura Mateusz, Jarzębowski Adam, Kontratowski Piotr, Kosecki Olaf, Michalski Jakub, Wojciechowski Antoni . Skład Chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Juszkiewicz Mikołaj, Klejny Szymon, Kowalewski Borys, Sieruga Kuba, Sudak Mikołaj, Tomicki Maxymilian, Kacper Licznar. Dziewczęta zajęły: pierwsza drużyna 3 miejsce w mieście i 4 w powiecie , druga drużyna 4 miejsce w mieście i 5 miejsce w powiecie. Skład dziewcząt w Igrzyskach dzieci: Baran Julia, Gajkowska Weronika, Głuch Zuzanna, Kowalczykiewicz Pola, Żurowicz Kornelia. Skład dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Baran Kinga, Dorobisz Nadia, Kubicka Hanna, Ludkowska Weronika, Magdalena Kościelska, Wioletta Wierzbicka.

Notatka: A.Petri

Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie