W dniu 29 stycznia na hali sportowej GOSTiR w Dźwirzynie odbyły się finały powiatowe turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku, w którym udział wzięły reprezentacje naszej szkoły w 3 kategoriach wiekowych: U-8, U-10 i U-12.

W najmłodszej kategorii U-8 nasi uczniowie musieli uznać wyższość rówieśnikom z MKP Kotwica Kołobrzeg, których na co dzień prowadzi nasz nauczyciel WF Maciej Wachowski. Natomiast w kolejnych dwóch starszych kategoriach nasi uczniowie będą reprezentowali nasz powiat awansując do finałów wojewódzkich. Gratulacje dla chłopców i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim, w którym wystąpią zwycięzcy wszystkich powiatów województwa zachodniopomorskiego.
Skład U-8: Hubert Skubisz, Michał Gosek, Olaf Ceglarek, Filip Dernowski, Franciszek Wrzesiński.
U-10: Wojciech Bieńkowski, Jakub Gołembiewski, Filip Chac, Błażej Kolada, Michał Pieper, Igor Stachowicz, Robert Burtowy, Adam Trott.
U-12: Mikołaj Miszczyszyn, Juliusz Matwiejczuk, Igor Grzankowski, Antoni Filipczak, Jakub Berczyński, Sergiusz Strzelczyk, Jan Wojciechowski, Natan Waligóra.

Notatka:M.Wachowski

U - 8
U - 10
U - 12