Dnia 24.01.2020 roku w SP4 odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Kandydatami ubiegającymi się o mandat młodzieżowego radnego byli Juszkiewicz Mikołaj oraz Woźniak Jacek. 

W głosowaniu udział wzięło 164 uczniów. Głosy wyborców rozłożyły się następująco: Juszkiewicz Mikołaj - 99 głosów, Jacek – 62 głosy, trzy głosy były nieważne. Mandat radnego Młodzieżowej Rady Miasta otrzymał Juszkiewicz Mikołaj. Organizacją wyborów na terenie szkoły zajął się samorząd uczniowski. Mikołajowi gratulujemy i życzymy, aby wykazał się kreatywnością i zaangażowaniem w pracy radnego Młodzieżowej Rady Miasta.

Notatka: M.Legan

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta