W  ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta zajęły III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce w zawodach w Gościnie. Z powodu zgłoszenia się do rywalizacji bardzo wielu szkół, turniej był rozgrywany w dwóch etapach.

Najpierw rozegrany był turniej kwalifikacyjny, z którego to awansowały po dwie drużyny z grupy do finału. Nasza szkoła trafiła do grupy z faworytem turnieju, szkołą nr 6 z Kołobrzegu, SP Rymań i szkołą z Ustronia Morskiego. W walce o pierwsze miejsce, tak jak przewidywaliśmy,  zagraliśmy z SP 6. Pierwszego seta dziewczęta przegrały zdecydowanie i nic nie zapowiadało tego, że możemy odwrócić losy spotkania. Drugi set to popis dwóch naszych liderek, które zagrały bardzo dobrze -  Ewy Dzwolak i Amelii Marczak. Pozostałe dziewczęta dostosowały się do znakomitej gry i set zakończył się naszą wygraną. O zwycięstwie miał zadecydować tie break. Już w połowie seta było wiadomo, że spotkanie może zakończyć się naszą wygraną. Dziewczęta grały mądrze i pewnie, bardzo dobrze serwowały, praktycznie nie popełniając błędów. Skuteczna i bardzo dobra zagrywka dała nam zwycięstwo. Zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do ścisłego finału. Niestety, już po meczu Ewa Dzwolak skręciła nogę w kostce. Skręcenie było na tyle poważne, że nie mogła zagrać w finale, a to znacząco osłabiło nasz zespół. 
W czwartek, po wyrównanej walce, przegraliśmy z SP6 i SP8,  a o trzecie miejsce powalczyliśmy  z SP7,  którą pokonaliśmy w dwóch setach. Mecz był zacięty i obfitował w zaskakujące zwroty akcji. Tym razem do zwycięstwa poprowadziła nas Amelia Marczak, jej kierunkowa zagrywka pozwoliła odrobić nam 7 punktową stratę i wygrać cały mecz. Pozostałe dziewczynki  wspierały ją dzielnie swoją ambitną grą.

A oto skład zespołu.
1.KINGA BARAN VIIB
2.DZWOLAK EWA VIIB
3. KOROWAJCZYK WIKTORIA VIIB
4.ŁUPKOWSKA OLIWIA  VIIC
5. MACIEJEWSKA HANNA VIIIB
6.MARCZAK AMELIA VIIIB
7.SROKA ANNA VIIC
8.UKRAIŃSKA JUSTYNA VIIC
9.WILAWER JULIA VIIIA

Opiekun: Przemysław Wróbel

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w siatkówce dziewcząt
 
Notatka: P.Wróbel