Uczniowie, którym za osiągnięcia nauce, sporcie i artystyczne w roku szkolnym 2019/2020 przyznano nagrodę Prezydenta Miasta Kołobrzeg

Rok szkolny 2019/2020 był rokiem pełnym zmian i wyzwań dla całej szkolnej społeczności, dlatego z takim utęsknieniem czekaliśmy na dzień 26 czerwca – dzień zakończenia zajęć.

Nasza szkoła została zgłoszona do Programu #AkcjaDonacja i w dniu 19.06.2020 uczennice odebrały przekazane dla nich produkty higieniczne. PCK połączyło siły z marką Always i stworzyli razem program mający na celu wzrost komfortu, pewności siebie i samooceny wśród dziewcząt w okresie dojrzewania.

W dniach 16-18 czerwca 2020r. uczniowie klasy VIII a i VIII b Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu pisali egzamin kończący szkołę podstawową. Był on wyjątkowy, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju.

Zapraszamy do składania ofert na Dzierżawę kuchni szkolnej z przeznaczeniem na wydawanie posiłków obiadowych oraz dzierżawę sklepiku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu. (zobacz na Bip)

Przed Wami niezwykle ważny moment – egzamin kończący szkołę. Sprawdzi on zdobytą wiedzę i umiejętności opanowane przez Was w czasie nauki w szkole podstawowej.
Życzę Wam optymizmu i szczęścia oraz tego, abyście mądrze wykorzystali zdobytą wiedzę i umiejętności. Wierzę, że wyniki, które uzyskacie będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom i otworzą możliwości realizacji życiowych planów. Powodzenia!

Jolanta  Wasila
Dyrektor SP nr 4

Miło nam jest poinformować o sukcesach naszych uczniów w konkursie Kangur Matematyczny 2020. Nasi uczniowie otrzymali łącznie 7 wyróżnień:

w kategorii Żaczek - klasa 2
Grzesik Piotr – 2c

W celu usprawnienia zbierania podręczników zostały ustalone terminy zwrotów dla uczniów poszczególnych klas.
15.06.2020 ( poniedziałek) 8.00-14.00 uczniowie klas I, IV, VII
19.06.2020 (piątek) 8.00-14.00 uczniowie klas V, VIII
22.06.2020 (poniedziałek) 8.00-14.00 uczniowie klas II, III
23.06.2020 (wtorek) 8.00-14.00 uczniowie klas VI

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną SARS-CoV-2 finał XI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów szkół podstawowych został odwołany.

Są takie chwile, piękne chwile, gdy nauczyciel zadając pracę domową, nie spodziewa się aż tak wspaniałych odpowiedzi... Z wrażenia nie wie co powiedzieć. Zadanie dla uczniów klasy 3b "Co należy zmienić w świecie aby wszystkie Dzieci mogły być szczęśliwe?" Poczytajcie odpowiedzi. Brawo klaso 3b!

Wszystkim Dzieciom z okazji Dnia Dziecka
życzymy wesołego i radosnego dzieciństwa,
samych ciekawych przygód i pozytywnych przeżyć zarówno
w szkole jak i w gronie rodziny.

Życzymy, aby uśmiech i zadowolenie towarzyszyły Wam
przy zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności
przez kolejne lata szczęśliwego dzieciństwa.

Dyrektor SP 4  Jolanta Wasila
oraz Grono Pedagogiczne