Podsumowaniem pracy w roku szkolnym 2018/2019 był uroczysty apel na szkolnym boisku. Gratulacje od Dyrektor Szkoły - p. Jolanty Wasili i Wicedyrektor Szkoły - p. Ilony Stępowskiej oraz zaproszonych gości, w obecności rodziców, dziadków i rodzeństwa, otrzymali wszyscy uczniowie.

We wtorek 18 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący wyniki nauczania oraz zachowania uczniów klas IV-VIII.

Uczniowie klasy III C przygotowali inscenizację dla swoich najbliższych. Pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Był to czas podsumowań i prezentacji umiejętności nabytych w klasie I-III.

Uczniowie klasy I B i III C przygotowali inscenizację na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji.

14.06.2019 r. rodzice klasy 3 a zorganizowali klasowe spotkanie na zakończenie wspólnej trzyletniej nauki. W Kopydłówku, w pięknej zielonej scenerii odbyły się zabawy, konkursy, śpiewy i tańce. Było wiele radości oraz niespodzianek i nagród.Pysznie smakowały kiełbaski i ciasta. To był wspaniale spędzony czas! Dziękujemy!

W Szkole Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu zakończone zostały zaplanowane działania profilaktyczne dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Kołobrzegu na rok 2019.
Oto kilka informacji:

10 czerwca 2019 r. w klasie 3 a odbyło się spotkanie z okazji Święta Rodziny. Gościliśmy babcie, dziadków, tatusiów i mamusie oraz rodzeństwo. Oprócz życzeń słownych i muzycznych dzieci wraz z rodzicami prezentowali swoje zainteresowania i rodzinne hobby.

Dzień Dziecka klasa II b spędziła aktywnie. Wyruszyliśmy spacerem do hotelu Marine gdzie mogliśmy zwiedzać cały hotel. Dzieci zobaczyły jak wyglądają pokoje, recepcja, restauracje, spa a także miejsca pełne rozrywek.

7 czerwca 2019r. klasy IIb i IIc udały się do Gospodarstwa Edukacyjnego „W labiryntach”. Najpierw uczniowie podzieleni na 3 grupy mieli za zadanie ułożyć na trawie z drewnianych klocków labirynty.

Finał Mistrzostw Województwa w trójboju lekkoatletycznym rozgrywany był na kameralnym stadionie w Złocieńcu. Świetnie spisała się drużyna chłopców z Sp 4 Kołobrzeg, która wywalczyła III miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Z okazji Dnia Dziecka Rodzice zaprosili swoje pociechy do Odlodowa na pyszne lody. Dopełnieniem tego święta będzie wycieczka do Gospodarstwa edukacyjnego "W labiryntach" w dniu 7.06.2019r. Dzieci czekają na nią z niecierpliwością.