Z okazji 74.rocznicy walk o Kołobrzeg uczniowie II c udali się pod pomnik Sanitariuszki. Poznali historię Eweliny Nowak.

Uczniowie klasy II c w poszukiwaniu wiosennych kwiatów najpierw udali się do parku nadmorskiego. Tam udało im się zobaczyć przebiśniegi, śnieżyce, krokusy.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Amelii Marczak (kl. VII B) tytułu laureatki etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

18 marca 2019 uczniowie klasy II a i III a z okazji 74 rocznicy walk o Kołobrzeg uczestniczyli w lekcji historii pt. "Żołnierz polski w walkach o Kołobrzeg" zorganizowanej przez Muzeum Oręża Polskiego.

Dnia 18.03.2019r. uczniowie klasy III b byli w Miejskiej Bibliotece na spotkaniu autorskim z pisarką dla dzieci panią Renatą Piątkowską. Było to spotkanie z elementami warsztatowymi w oparciu o książkę "Biuro detektywistyczne Dziurka od klucza".

Marzec to bardzo dobry miesiąc, żeby wprowadzić do swojej diety nowalijki. Uczniowie klasy Ic przygotowywali  zdrowe i kolorowe kanapki. Pojawiły się na nich ser, szynka i oczywiście wiosenne warzywa: rzodkiewki, szczypiorek i sałata.

W czwartek 14 marca odwiedziła naszą klasę mama Mii, która jest artystą plastykiem. W bardzo ciekawy sposób zaprezentowała dzieciom znanych przedstawicieli malarstwa, ich obrazy oraz techniki malarskie.

Po raz dziewiąty odbył się Powiatowy Konkurs Historyczno- Sportowy "Baw się historią - Kołobrzeg - moje miasto". Konkurs został wpisany w miejskie obchody 74 - rocznicy walk o Kołobrzeg oraz odbywał się pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzegu i Starosty Powiatowego.

Dzień dobry, Szanowni Państwo informuję, że uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do IV edycji akcji “Paczka dla Dzieciaczka”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Grupa Ratownicza “Paramedic” wraz z korporacją Radmor/Nord taxi.

Z okazji Dnia Dziewczynek i Dnia Chłopaka klasa 3 a odwiedziła pijalnię czekolady. Okazja była wyjątkowa, bo oprócz świętowania mięliśmy okazję dopełnić realizacji tematu o drzewach kakaowca i o tym jak powstaje czekolada.

Jak co roku w Szkole Podstawowej nr 4 zostanie zorganizowany "Tydzień Matematyczny". Z tej okazji przygotowaliśmy dla uczniów szereg zadań, za których wykonanie czekają nagrody.