pldaenderusvuk

Migawki z zakończenia roku szkolnego 2017/18

W czwartek 21 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący wyniki nauczania oraz zachowania uczniów klas IV-VII.

Zuzanna Turska z klasy VI a zdobyła wyróżnienie drugiego stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Niektórzy lubią poezję". Gratulujemy!

14 czerwca nasi uczniowie mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział  w symulacji obrad Staropolskiego Senatu, które odbyły się w hali "Homanit Arena " w Karlinie.

20.06.2018r. na zaproszenie uczniów I c przybyli do szkoły Rodzice. W wierszach i piosenkach dzieci przekazały wszystko to, co czują do swoich najbliższych. Wręczyły laurki i „konfiturę uczuć” w słoiczkach.

18.06.2018 r. klasa 2 a odwiedziła zakład fryzjerski, w którym pracuje mama naszego kolegi Wiktora. Wizyta ta miała na celu poznanie jednego z zawodów naszych rodziców- zawodu fryzjera, pozwoliła odkryć tajniki tego zajęcia.

15.06.2018 r. odbyła się klasowa uroczystość "Święto rodziny klasy 2 a", która zgromadziła 4 pokolenia - pradziadków, dziadków, rodziców i dzieci. Uczniowie wystąpili z przedstawieniem pt. "Witajcie w naszej bajce" na motywach wierszy Jana Brzechwy.

Karty zapisu dziecka do świetlicy szkolnej SP 4 są dostępne na stronie internetowej szkoły oraz w świetlicy szkolnej. Terminy składania kart zapisu: od 18.06 - 21.06.2018 r.
oraz od 03.09 - 07.09.2018 r. WYPEŁNIONE KARTY RODZICE SKŁADAJĄ BEZPOŚREDNIO W ŚWIETLICY.

14.06. 2018 r. odbyły się I Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia. Wzięli w nich udział najlepsi reprezentanci klas I-III. Mistrzem klas I został Jan Krzesicki z I b - op.Renata Tomicka.

Na zaproszenie p.Anny Matuk - mamy Lili-uczniowie klasy I c udali się do Banku WBK - tam poznawali tajniki pracy bankowca. W drzwiach dzieci powitali p.Dyrektor oraz  Czerwony Kapturek, Krasnoludek i Wilk.

Od ośmiu lat w naszej szkole realizowany jest przez p.Renatę Tomicką i Katarzynę Okoń Projekt Edukacji Morskiej "Od Morza jesteśmy".