16 października obchodzono Światowy Dzień Walki z Głodem. W ramach tej akcji w naszej szkole na długiej przerwie zorganizowano poczęstunek. Uczniowie przygotowali kanapki, koreczki, owoce, galaretki i ciasta. Wszystkie smakołyki rozeszły się w mgnieniu oka. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Dnia 16 października 2019 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych klasa VII C została zaproszona przez nauczycieli ZSEH w Kołobrzegu p. Agatę Łobodę i p. Agnieszkę Swastek do gry miejskiej.

W piątek 11 października 2019 roku odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Obecni na nim byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wraz z nauczycielami. Wszystkie dzieci ubrane były odświętnie.

Szkolne koło Towarzystwa Pomocy Zwierzętom zaprasza do udziału w zbiórce karmy, kocy, ubranek zabawek dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt REKS w Kołobrzegu. Akcję zaczynamy 25.10 .2019 r., czyli w DZIEŃ KUNDELKA, zaś kończymy - 20.11.2019. Przyniesione rzeczy prosimy zostawiać w dyżurce szkolnej.

Opiekun TPZ Edyta Tuligłowska - Sak

Dzisiaj, tj. 16.10.19r. klasa 3 a dołączyła do  akcji w ramach Światowego dnia  Walki z Głodem. Dzieci przygotowały na zajęciach kreatywnych smaczne zdrowe kanapki, pani Ewa upiekła ciasto i zrobiła galaretki.

Uczniowie naszej szkoły mieli  możliwość udziału w akcji „Wielkie Sadzenie Roślin”. Dzięki temu dzieci z klasy IIc wybrały się na teren szpitala sadzić cebule żonkili. Uczniowie z radością i wielkim zaangażowaniem wykonywali pracę.

Rozpoczął się sezon biegów przełajowych. Pierwszymi zawodami z tego cyklu są sztafetowe biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych, zarówno wśród dziewczynek jak i chłopców.

W dniu 26.09.2019 dziewczynki z  klasy  V C Alicja Stec i  Daria Pieczulis, Czyżewski Karol z klasy 6 f wzięli udział w sztafecie charytatywnej na Stadionie Lekkoatletycznym. Każde pokonane okrążenie przeliczane było na złotówki, które przeznaczone były na domy dziecka.

Uczniowie klasy II c  w ramach cyklu lekcji na temat zdrowego żywienia  samodzielnie przygotowali drugie śniadanie. Do wykonania pysznych i  zdrowych kanapek wykorzystali  ulubione produkty: pomidory, ogórki, wędlinę, sery, kiełki, marchewkę,  sałatę…

W Zespole Szkół nr 1 klasa IIc poznawała historię naszego miasta. Poszliśmy zobaczyć makietę, która powstawała 11 miesięcy dzięki wysiłkowi nauczycieli i uczniów.

Klasa 1 a od początku roku szkolnego zbiera nakrętki dla potrzebujących. Nawiązaliśmy właśnie współpracę z OŚRODKIEM WCZESNEJ INTERWENCJI w Kołobrzegu i przekazaliśmy nasze zbiory.