16 stycznia 2019 r. klasa 3 a odbyła zajęcia w Muzeum Oręża Polskiego. Tym razem uczestniczyliśmy w lekcji pt. "Żołnierska skrzynia pełna niespodzianek".

Uczniowie naszej szkoły od wielu lat angażują się w różnorodne akcje charytatywne. Kiedy tylko trzeba pomóc odpowiadają swoim zaangażowaniem.

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA DLA UCZNIÓW

KLAS IV-VIII ODBĘDZIE SIĘ

16.01.2019 W GODZINACH 17.00-19.00.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy Amelii Marczak (kl. VII B), która zakwalifikowała się do kolejnego etapu Konkursu Języka Angielskiego.

9 stycznia uczniowie klasy II b wybrali się z wizytą do Ośrodka Sanatoryjnego "San". Dzieci zwiedzały bazę zabiegową ośrodka oraz poznawały pracę rehabilitantów. Zobaczyły skąd się bierze w basenie woda i jak doprowadzona jest do niego oraz jak oczyszczana jest  solanka.

Serdecznie dziękujemy uczniom i i ich rodzicom za aktywny udział w świątecznej zbiórce darów dla potrzebujących. Zebrane zabawki, gry, odzież, słodycze zostały przekazane placówkom wsparcia MOPS w Kołobrzegu.

Ostatniego dnia pobytu w szkole przed przerwą świąteczną zorganizowaliśmy w klasie 3 a spotkanie wigilijne. Dzięki pomocy rodziców na pięknie nakrytym stole stały potrawy wigilijne.

Do Świąt Bożego Narodzenia dzieci przygotowywały się już od początku grudnia. Nauczyły się grać 2 kolędy na dzwonkach. Wykonały na zajęciach kreatywnych ozdoby na choinkę z masy porcelanowej. Kartki świąteczne powędrowały do Seniorów z DPS oraz do rodzin dzieci.

W miesiącu grudniu uczniowie kl. 4 wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym pt. "Odblaski ratują życie". Miło jest mi poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się:

20 grudnia 2018r. odbył się apel wychowawczy poruszający tematykę bezpieczeństwa na drodze oraz bezpiecznego spędzania ferii świątecznych. Omówiono niebezpieczeństwa wynikające z niewłaściwych zabaw zimowych.

Dnia 20.12.2018 roku przekazaliśmy organizatorowi IV edycji Wigilii dla Samotnych Panu Kamilowi Barwinek napoje zakupione przez Państwa a dostarczone do szkoły przez naszych uczniów.