20.02.18r. klasa I a zwiedziła wystawę pt "Sochocińskie guziki - ślad dawnej przeszłości". Podczas zwiedzania wystawy można prześledzić całą historię guzikarstwa. Na początku dzieci oglądały film, który pokazał produkcję guzików z muszli rzecznych. Dodatkowo zaprezentowane były cztery główne maszyny do produkcji guzików:

Rozpoczęły się tegoroczne zmagania sportowe w ramach Igrzysk Dzieci w mini piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

Miło nam poinformować, że Amelia Marczak, uczennica klasy VI c zdobyła I nagrodę w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Fryderyk Chopin - człowiek XXI wieku" w kategorii praca literacka. Uroczyste podsumowanie konkursu odbedzie się 2 marca 2018 roku w Muzeum Lubelskim na Zamku.
Gratulujemy Amelii wspaniałego sukcesu literackiego.

Problemy z nadwagą i otyłością oraz wady postawy, to najpoważniejsze problemy zdrowotne dzieci i młodzieży. Projekt „Zdrowe dzieci w zdrowych gminach” ma nauczyć zachodniopomorskie dzieciaki nawyków zdrowego żywienia angażując uczniów, nauczycieli i rodziców.

16.02.2018 r. klasa 2 a odwiedziła wystawę czasową w Muzeum Oręża Polskiego pt." Guziki sochocińskie". Była to wycieczka w dawne czasy, kiedy to guziki wyrabiano z muszli rzecznych.

Bezpieczeństwo to niezwykle ważny temat, bardzo często poruszany w szkole. Klasa IIId omawiała zasady zapobiegania pożarom oraz postępowania w razie ich wybuchu.

Dnia 15.02.18 w sali przy ul .Wąskiej odbył się powiatowy turniej minisiatkówki chłopców. Do zawodów przystąpiły trzy szkoły w tym SP4 Kołobrzeg.

Omawiając cykl lekcji dotyczących Afryki, klasa IIId przygotowała prezentacje przybliżające tak różną dla nas kulturę, zwyczaje, klimat, roślinność i zwierzęta.

Dyrektor SP nr 4 zaprasza rodziców do  zapisywania dzieci z obwodu SP nr 4 z rocznika 2011 do klas I na rok szkolny 2018/2019. ZAPISY zaczynają się
od 01 marca 2018 r.- trwać będą do 16 marca 2018 r.

Zgłaszać należy się z:
- dokumentem tożsamości rodzica,
- odpisem aktu urodzenia i peselem dziecka.

13.02.2018r. uczniowie klas I c, II c i III f uczestniczyli w pokazie umiejętności strażaków w zakresie ratowania osoby, która dostała się pod lód. Najpierw dzieci wysłuchały pogadanki nt. zakazu i niebezpieczeństw poruszania się po zamarzniętych zbiornikach wodnych.

Szanowni Państwo, wraz z uczniami i Państwa pomocą chcemy dołączyć do akcji "wirtualny pączek". Celem zbiórki, którą prowadzą Ojcowie kapucyni jest pomoc głodującym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej, budowa szkół, przedszkola, studni i kaplic.