pldaenderusvuk
Prezydent Polski
Kuratorium Oświaty w Szczecinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Rzecznik Praw Dziecka

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KOŁOBRZEGU

im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego

  • Zachodniopomorska Szkoła Jakości
  • Certyfikat "Chronimy Dzieci"
  • Szkoła Promująca Zdrowie
  • Złota Odznaka Gryfa Zachodniopomorskiego

Dnia 21 czerwca 2017r. w Regionalnym Centrum Kultury Prezydent Miasta Janusz Gromek wręczał uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych nagrody za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Łącznie z naszej szkoły nagrodzono 19 uczniów.

Nagrody I stopnia otrzymali:

Rapacz Pola z kl. VIc – za uzyskanie tytułu laureata w Przedmiotowym Konkursie Języka Polskiego (opiekun: Sobierajska Aneta)

zespół w składzie: zespół: Babyn Igor VId, Dresler Kuba VIb, Fiedosewicz Igor VIc, Chac Franek IIIa, Lebiedź Kuba VIc, Maksymowicz Kasper VId, Maszerowski Fares VIc, Lewis Jordan VIc, Szkudlarek Maciek VIc, Maląg Kajetan VIb, Uglis Kamil VIc, Zbirochowicz Grzegorz VIa – za zajęcie III miejsca w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce w kategorii chłopców (opiekun: Fiedosewicz Mariusz)

 

Nagrody II stopnia otrzymali:

Dresler Jakub Józef zkl VIb – za uzyskanie tytułu finalisty w Przedmiotowym Konkursie Matematycznym (opiekun: Miedzińska Agnieszka)

Pasternak Wiktor Stanisław z kl VId – za uzyskanie tytułu finalisty w Przedmiotowym Konkursie Języka Angielskiego (opiekun: Wierzchowska Małgorzata)

Mężyński Jan z kl. Va – za uzyskanie tytułu finalisty w Przedmiotowym Konkursie Języka Angielskiego oraz za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" (nauczanie domowe)

Domańska Julia Alicja z kl. VIa – za uzyskanie tytułu finalisty w Przedmiotowym Konkursie Języka Polskiego (opiekun: Biedrzycka Anna)

Tunkel Natalia z kl. Vc – za uzyskanie tytułu finalisty w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora  M. Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą" (opiekun: Hordyjewska Barbara)

Gosek Andrzej z kl IVb – za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" (opiekun: Kowalik Katarzyna)

Świtlicka Oliwia z kl. VIb – za uzyskanie tytułu laureata w etapie rejonowym Wojewódzkiego Turnieju Recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne" (opiekun: Biedrzycka Anna)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 Notatka: K. Kowalik

 

 

Wręczenie nagród przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka.
Wręczenie nagród przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka.
Wręczenie nagród przez Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka.